Наші традиції

У школі проходить багато заходів та свят. Сформовані свої традиції. Познайомтесь з ними.

Свято Першого дзвоника

/Files/images/__перший дзвоник.jpg Зустріч зі школою, вчителями, друзями. На це свято приходить багато гостей. Звучать привітання, виступи учителів, батьків, гостей. Лунає перший дзвоник і починається навчальний рік.

Акція милосердя

/Files/images/_Акція милосердя.jpg Ця акція полягає в зборі учнями, батьками та педагогами нашої школи одягу, взуття, іграшок і канцелярських товарів для обласного притулку для неповнолітніх "Гармонія".

День учителя

/Files/images/___з днем вчителя.jpg Традиційний концерт - подарунок вчителям, який готують всі учні, фото-виставка "Золота осінь".

Свято до Дня Збройних Сил України

/Files/images/______den_zbroynih_sil_ukrayini___chiye_svyato_i_kogo_vitati__videoopituvannya__ЗСУ.jpg В цей день проходить військово-спортивна гра серед юнаків 10-11-х класів.

Конкурс інсценованої української пісні

/Files/images/___tvir-na-temu-pisnya-dusha-narodu-665x400.jpg Українська пісня та народні традиції – духовна спадщина співочої України. Ось і наша школа долучається до традицій та проводить конкурс інсценованої української пісні.

Новорічний гала-концерт

/Files/images/____Новий рік.jpg Це найдовгоочікуваніше та найулюбленіше свято. Для молодших школярів проводиться веселий бал-маскарад, на якому діти співають, танцюють, читають вірші, представляють свої костюми і, звичайно, отримують подарунки.

Свято до Дня святого Валентина

/Files/images/___ds_valentyna.jpg В цей день працює "Пошта кохання", а старшокласники готують концертну програму.

Свято весни

/Files/images/_____28685664_1978195285777807_9069638187915149312_n.jpg В цей день проходить традиційний концерт для усіх дівчат, мам та бабусь "Весняний водограй".

Першоквітнева гуморина

/Files/images/_ 1 квітня0200nfl1-c912-1200x675-1.jpg Свято гумору та дотепності, яке дарує всім веселий настрій.

Акція "Живи книга!"

/Files/images/__ Живи книго.jpg Акцію проводить бібліотекар школи та учнівське самоврядування серед учнів початкової школи. Мета акції - популяризація книжок серед підоростаючого покоління учнів.

Шануємо найкращих!

/Files/images/___Вітаємо-переможців_на-День-науки-300x300.jpg В цей день в школі проходить свято вшанування кращих учнів нашої школи - переможців олімпіад та конкурсів.

День Перемоги над нацизмом у Європі

/Files/images/_c206104-1.jpg В цей день проходить:

• зустрічі з ветеранами Другої світової війни;
  • концерт для ветеранів, мешканців мікрорайону, батьків, вчителів та учнів;
  • традиційна польова каша для ветеранів.
Свято Останнього дзвоника

/Files/images/49610D46-F3A4-40E1-BE82-497449421BA4.jpeg Це традиційне свято завжди проходить урочисто і водночас душевно. Лунає величний Гімн України, вноситься Державний Прапор України і звучать теплі і добрі слова привітань від гостей, вчителів, батьків.

Відкриття шкільного оздоровчого табору

/Files/images/_ сонечко.png Учителі та батьки приділяють багато уваги оздоровленню дітей влітку. На базі нашої школи традиційно працює оздоровчий табір з денним перебуванням "Сонечко", що відкриває свої двері до Дня захисту дітей.

Діти відвідують кінотеатри, театри, музеї, виставки, басейн, зоопарк, планетарій, дельфінарій, відпочивають на природі у Ботанічному Саду. У таборі діти отримують смачне гаряче харчування. Радісно й весело розпочинається кожен табірний день. Досвідчені вихователі проводять з дітьми різноманітні конкурси, вікторини, рухливі ігри.

Випускний вечір

/Files/images/_7787474випускний.jpg Промайнув навчальний рік, наче комета на небосхолі, закінчилися випускні іспити і ось він - довгоочікуваний випускний вечір. Свідоцтва вручені, випускників вітають почесні гості, директор школи, учителі, батьки. Потім розпочинається останнє шкільне свято, після якого випускники ідуть зустрічати світанок свого нового дорослого життя.

Предметні тижні

/Files/images/_ предметні тижні.jpg У нас проходять тематичні тижні з різних дисциплін, впродовж яких проводяться різноманітні заходи.

• Олена

2012-02-09 23:21:50

Була на деяких святах - дуже сподобалось!...